Devam Eden Projeler

Premium Evleri

Premium Evleri

Proje Detayları

Yeni projemiz; 10.000 metrekare arsa üzerine inşa edilmekte ve 85 adet 2+1, 59 adet 3+1, 8 adet 4+1, 1 adet 5+1 daire olmak üzere toplamda 153 bağımsız bölümden oluşmaktadır.

Sosyal Donatılar
Bisiklet ve motosikletle için ayrı otopark
Açık kapalı otopark
Açık havuz
Çardak ve yürüyüş yolları yapılacak
Çocuk oyun parkı
Çok amaçlı saha (basketbol futbol – voleybol)
Hamam , sauna, buhar odası
Fitness salonu
Cafe
Kapalı devre kamera sistemi
7/24 güvenlik

Kat Planları

Premium Villaları

Proje Detayları

Premium Villaları

Premium Villaları, size beklentilerinizin üzerinde bir yaşam sunar.

Premium Villaları, şehrin yorgunluğunu ve karmaşasını size tamamen unutturacak bir yaşam alanı sunar. Sosyal donatıları ve yeşil açık alan imkanlarıyla bütün gereksinimlerinizi karşılayabilirsiniz. Çocuklarınızı mutlulukla büyütebileceğiniz sakin, huzurlu ve güvenli ideal bir yaşam alanıdır.

Sürdürülebilir tasarım anlayışının estetik mimari ile harmanlandığı villaların tasarımı, doğanın ruhunu ve geleceğin mimarisini yansıtır. En ince ayrıntısına kadar özenle düşünülmüş detaylar ve kullanılan doğal malzemeler, yaşamın her anına dokunmayı hedefleyen bir yaklaşımı benimser. Villalarda açık şeffaf yaşam alanları, bahçeyi evlerin bir parçası haline getiriyor. Bu yaklaşım sayesinde baskın bir mimari dilin aksine, villalar çevresiyle uyum içerisinde sade ve zarif bir mimari karaktere sahiptir.

Proje Planı: 34 Adet Villa (Brüt 462 m2 | 6+1)

Yapım Tarihleri: 01/12/2021 – 31/12/2023

Donatılar: Her villada hamam-sauna, sinema odası, teshin odası, banyolu bakıcı odası, fitness salonu, havuz, otopark, 6 oda, 1 salon, 1 mutfak, 1 WC, 5 banyo, 1 çamaşır odası, kış bahçesi, veranda alanı ve 264 m2 bahçe bulunmaktadır. 600 m2 kapalı alan (yönetim odası, toplantı odası, depo, cafe, bay-bayan wc, çocuk oyun alanı, oyun salonu), 860 m2 açık alan (süs havuzu, çok amaçlı spor sahası (basketbol- voleybol – futbol), çocuk oyun alanı, 7/24 güvenlik ve kamera sistemleri, plaka tanıma sistemleri ve misafir otopark alanı)

Adres:  Tepeören Yolu Eski Ankara Cad. 7120 Ada 6 Parsel Tuzla / İSTANBUL

PROJE TANITIM VIDEOSU